Hokejbalový klub

MUŽI PODLEHLI V 1.LIZE BRNU

11.11.2019

V neděli 20.10. přivítali muži Malenovic v 1. lize velmi ambiciózní a skvěle hrající Bulldogs Brno.

Do utkání domácí vstoupili špatně. Hned po 32 sekundách se Brno ujalo vedení a nutno říct, že bylo lepším týmem. Jeho hráči byli rychlejší, všude dřív a neustále ohrožovali domácí branku. V  10.minutě se prosadili podruhé a bylo to už 0:2, když míček nešťastně propadl po nahození z rohu za Zálešákova záda. Až ve 12 minutě po spolupráci Šimíčka se Skybou vstřelil Hladký kontaktní gól.

Na začátku druhé třetiny měli domácí nápor, ale bez větší brankové šance. Po chybě při střídání domácích Buldoci po samostatném úniku dali třetí gól. Následně hráli hosté přesilovku, kterou dokazali zužitkovat a vstřelit čtvrtý gól.

Ve třetí třetině se zápas už jen dohrával. Čamlíci na pohodlně hrající Brno nestačili. Po bezbrankové závěrečné části zůstalo skóre na výsledkové tabuli 1:4 a Bulldogs si tak zaslouženě dovezli z Lopik arény 3 body.

Střelec jediné branky Malenovic, Miloslav Hladký: ,,Byl to za poslední tři roky náš nejhorší výkon v ligových soutěžích. Hosté hráli co potřebovali, aby získali snadné tři body. Hráli jsme nedisciplinovaně. Nechávali jsme se zbytečně vylučovat a proto jsme se nedokázali po celý průběh střetnutí dostat do tempa. Soupeř byl ovšem výrazně lepší. Téměř nic nám nedovolil. Brno bylo běhavější a důraznější. Problémy nám dělala také rychlost hostujících hráčů. My jsme zbytečné ztráceli míček v našem obranném pásmu a po chybách jsme inkasovali branky. U všeho jsme byli pozdě.“

HBC MALENOVICE - HBK BULLDOGS BRNO 1:4 (1:2,0:2,0:0)

Branaka a nahrávky HBC Malenovice: 12. Hladký (Skyba, Šimíček)

Sestava HBC Malenovice: Zálešák (Opavský) - Kalivoda, Kovařík, Kulička, Mikl F., Novák, Skyba, Vingárek - Brázdil Jan, Brázdil M., Eibensteiner, Havlík, Hladký, Huťka, Machálek, Ševčík, Šimíček.