HBC Malenovice

Hokejbalový klub

PROHRA BÉČKA S FLYERS JIHLAVA

20.1.2019

Jen se dvěma posilami z A-týmu, za to se čtyřmi dorostenci v sestavě nastoupili muži béčka ve druholigovém souboji proti Flyers Jihlava.

Už od úvodního buly byli jihlavští lepší. Hráli aktivněji, vyhrávali souboje, více stříleli. Opavský se musel v bráně pořádně ohánět, aby udržel domácí šance na úspěch. Netrvalo dlouho, a když jej nepřekonali hosté, dali si Čamlíci gól sami. Druhý a třetí zápis přišel po chybě obrany v předbrankovém prostoru. Sporadické výpady domácích končily vesměs na útočné modré a brankář Flyers mnoho práce neměl.

Do druhé části upravil hrající kouč Kovařík sestavu, ale hra se o mnoho nezlepšila. Až se ve středním pásmu dostal k míčku střelec Huťka a jeho nahození k překvapenívšech skončilo v bráně. Jakoby to Malenovice nabilo. Začali lépe napadat, více útočit a dostávali se i do šancí. Jenže bez gólového zakončení. Opět se ukázalo pravidlo nedáš - dostaneš a to pohřbilo naděje na zkorigování výsledku. Soupeř byl opět na koni a ještě dvakrát navýšil skóre.

Závěrečná část se jen nedohrávala. Přesto, že bylo o vítězi rozhodnuto, přibylo osobních soubojů a vyloučených. Střelecky se prosadili opět hráči z Vysočiny a zaslouženě zvítězili.

Následující den se B-tým pokusí napravit si reputaci v Brně s céčkem Buldoků na brněnském plastu.

HBC MALENOVICE B - FLYERS JIHLAVA 1:8 (0:3,1:3,0:2)

Branka HBC Malenovice: Huťka

Sestava HBC Malenovice: Opavský (Polišenský) - Černý, Mikl F., Kalivoda, Kovařík - Machálek, Eibensteiner, Heralt - Rychlík, Hink M., Huťka - Brázdil Jiří, Hink D.