HBC Malenovice

Hokejbalový klub

MUŽI ZDOLALI POLIČKU PO NÁJEZDECH

26.11.2019

Na nevydařený výlet do Jižních Čech chtěli zapomenout i muži A-týmu v dalším kole 1. ligy. Do Lopik arény přijeli hráči SK Kometa Polička a čekal se tuhý boj.

 V úvodním dějství měli více ze hry i střeleckých příležitostí hosté, a to i díky několika přesilovým hrám. Gólman Terna ale nepřipustil žádnou změnu skóre a kryl všechny soupeřovy pokusy. Největší šanci domácích měl Hruboš, když neproměnil trestné střílení. Do šaten tak oba týmy šly za bezbrankového stavu.


 Druhá třetina byla vyrovnanější jak počtem střel, tak vyloučením. Polička ale měla k dispozici dlouhou přesilovku 5 na 3, kterou nevyužila. Naopak Čamlíkům se po zvládnutém oslabení podařilo proměnit přesilovou hru ve vedoucí branku. Ve 29. minutě nahrával Adam Hruboš a Miloslav Hladký zakončoval střelou od modré k tyči - 1:0.

 Polička ve třetí třetině otevřela hru ve snaze vyrovnat. Domácí se dostávali také do šancí, ale jejich proměňování pro ně začíná být pomalu noční můrou. Čamlíci opět sahali po třech bodech, ale ani v tomto zápase se nedočkali. Dvě a půl minuty před koncem bylo vyrovnáno a šlo se do prodloužení.

 V nastavení byli malenovičtí jasně lepší, ale střeleckou smůlu neprolomili. Na řadu přišly nájezdy. V první sérii proměnil jen Milan Skyba, ve druhé byl úspěšný Miloslav Hladký i jeho soupeř. Ve třetí sérii byl hned úspěšný domácí gólman Terna, Malenovice tak berou bod navíc.

HBC MALENOVICE - SK KOMETA POLIČKA 2:1ss (0:0,1:0,0:1-0:0)

Branky a nahrávky HBC Malenovice: 29. Hladký (Hruboš), rozhodující nájezd Hladký.

Sestava HBC Malenovice: Terna (Zálešák) - Skyba, Vingárek, Langer, Černý - Hladký, Havlík, Hruboš - Mahdal, Brázdil Jan, Nohál - Machálek, Eibensteiner, Huťka.