HBC Malenovice

Hokejbalový klub

ÁČKO O GÓL PROHRÁLO V BRNĚ S BULLDOGS

26.11.2019

A-tým Malenovic vyjel v neděli do Brna k utkání s domácími Buldoky. V úvodním vzájemném střetnutí se v Lopik aréně radovali brněnští po výhře 4:1.

 Od prvního buly byli domácí borci běhavejší, silnější v osobních soubojích a díky tomu si vytvářeli i více šancí, které nevyužili díky špatné koncovce a také skvělému Ternovi v brance Malenovic. Čamlíci se do šancí příliš nedostávali, a tak se po první siréně šlo do kabin za bezbrankového stavu.

 V prostřední třetině domácí pokračovali v nastaveném trendu a svou aktivitu korunovali dvěma brankami. Nejprve se prosadili v 18. minutě po střele na bližší tyč a o tři minuty později přidali druhou branku po střele z mezi kruhů. Domácí si vytvářeli další šance, ale Ternu už do konce druhé třetiny nepřekonali.

 Do závěrečné části šli hosté už bez zraněného Hladkého a stáhli sestavu na dvě lajny, ale k náporu a větším šancím nedostali. Snížení přišlo až dvě a půl minuty před koncem po chybě Brna ve vlastním oslabení, kdy proměnil sólo Hruboš. Konec zápasu si domácí zkušeně pohlídali ve svém útočném pásmu a nedali soupeři možnost zkusit ani hru bez brankáře.

 Výhra Brna je zasloužená, po většinu zápasu bylo lepší, aktivnější, i poměr střel je výmluvný. Výborně zachytal Terna a v poli odehrál dobrý zápas Huťka, oba byli nejlepšími hráči Malenovic.

HBK BULLDOGS BRNO - HBC MALENOVICE 2:1 (0:0,2:0,0:1)

Branka a nahrávka HBC Malenovice: 43. Hruboš (Novák).

 Sestava HBC Malenovice: Terna (Zálešák) - Novák, Langer, Vingárek, Mikl F. - Hruboš, Skyba, Nohal - Hladký, Havlík, Šimíček - Eibensteiner, Machálek, Huťka.