HBC Malenovice

Hokejbalový klub

DO HRY SE VRACÍ I DOROST

12.6.2020

 Po nucené koronavirové pauze se zpátky k hokejbalu vrací další mládežnická kategorie. Po starších žácích jde na hřiště i dorost.

 Po třech týdnech trénování čeká tým trenéra Adama Kovaříka první přípravné dvojutkání s jedním se svých soupeřů východní divize extraligy dorostu, s věcným rivalem Bulldogs Brno. Úvodní ze dvou duelů je naplánován na sobotu 13.6. 11:00 v domácí Lopik aréně. Odveta se odehraje o den později na brněnském hřišti v Novém Lískovci. O týden později, v neděli 21.6. změří své síly malenovičtí hokejbalisté ještě s Kyjovem. Vyvrcholením před letní přípravou na novou sezónu 2020-2021 bude Coal soft pohár ve Světlé nad Sázavou. HBC Malenovice se střetnou ve skupině A se starým známým Svítkovem a Suchdolem nad Lužnicí, který hraje extraligu v západní divizi. Tato akce je na programu poslední červnový víkend.

 Tři předprázdninové víkendy přátelských a turnajových zápasů, krátké červencové volno a ostrá letní příprava - to je stručný výčet nabitého programu Čamlíků do začátku další extraligové sezóny.

 

• 13.6. 11:00 doma HBK Bulldogs Brno

• 14.6. 11:00 venku HBK Bulldogs Brno

• 21.6. 10:00 venku HBK Kyjov

• 27.6.-28.6. turnaj ve Světlé nad Sázavou s HBC Svítkov Stars Pardubice a SK Suchdol nad Lužnicí