HBC Malenovice

Hokejbalový klub

STARŠÍ ŽÁCI JSOU PŘIPRAVENI NA LIGU

29.8.2020

 Po letní přípravě se ke slovu hlásí i malenovický tým starších žáků. Kvůli koronavirové pandemii se loňská sezóna Ligy starších žáků nedohrála, a tak všichni pevně věříme, že nová proběhne v plném tempu a bez omezení.

 Prázdninové soustředění se uskutečnilo na hřišti pod Sokolovnou, kde se hráči setkávali třikrát týdně. Zprvu se mladí Čamlíci věnovali fyzické kondici, posilovacím cvičením, běhům jak vytrvalostním, tak i sprintům. Do druhé poloviny šli na hřiště už v plné výstroji. Nacvičování herních situací, zakládání útoků, přesilovky, oslabení - taková byla náplň zbylých čtyř týdnů letní přípravy.

 K úvodnímu dvojutkání cestují zelenobílí na Slovensko. V Zohoru nastoupí už v neděli 6.9., kde se jim v předešlé sezóně podařilo jednou zvítězit. Ovšem přes léto opustili sestavu tři hráči. Dva zakotvili o kategorii výš v dorostu a jeden skončil. Z mladších žáků přišel pouze jeden. Tým bude do ligových zápasů doplňován mladšími žáky a nadějnými přípravkáři. Trenér Jan Brázdil doufá, že i náborová akce "Sporťáček" přivede do hokejbalu nové tváře.

 Domácí fanoušci si přijdou na své až první říjnový víkend, kdy do Lopik arény dorazí největší adept na vítězství v soutěži, druhý slovenský klub, HbK Medokýš Martin. Celý tým starších žáků HBC Malenovice je nažhaven do bojů o každý bod a těší se na sezónu 2020-2021.