HBC Malenovice

Hokejbalový klub

DOROST ZAKONČÍ PODZIM V HEŘMANOVĚ MĚSTCI

28.11.2018

Poslední soutěžní zápas podzimní části sezóny hokejbalového klubu HBC Malenovice sehrají dorostenci na hřišti Heřmanova Městce. V neděli 2.12. od 13:00 se střetnou s místními Ježky. Oba týmy extraligy dorostu se potkají v letošním vzájemném souboji poprvé.

Domácí tým má za sebou jen 10 zápasů oproti 12 malenovickým, přesto jejich skóre je na polovičních hodnotách, což značí hodně defenzivní hru. Ovšem bodů mají o 8 bodů méně, a to mírně favorizuje hostující tým.

Hlavní trenér dorostu HBC Malenovice, Adam Kovařík k nadcházejícímu klání řekl: "Svým způsobem jdeme do neznáma, ale výsledky hovoří jasně - domácí hrají dobře z obrany a neštítí se zahrozit z brejkových situací. Já jsem předsvědčen, že utkání zvládneme a budeme opět tříbodoví. V posledních zápasech konsolidujeme obranu a nedostáváme už tolik branek. Bohužel vinou studeného počasí a množství zdravotně indisponovaných hráčů v poslední době moc netrénujeme, ale doufám, že o to víc budou mít hráči chuť hrát, byť nás čeká zápas proti bojovnému a odhodlanému soupeři a zřejmě ve velmi chladném počasí. Do Heřmanova Městce jedeme pro tři body."

Neděle 2.12.2018

Extraliga dorostu

13:00 Ježci Heřmanův Městec - HBC Malenovice