HBC Malenovice

Hokejbalový klub

JARNÍ ČÁST HOKEJBALOVÝCH SOUTĚŽÍ STARTUJE

24.02.2019

Už následující víkend se po dlouhé zimní přestávce naplno roztáčí kolotoč hokejbalových soutěží, kterých se účastní hokejbalový klub HBC Malenovice.

V sobotu 2.3. vyjíždí v rámci 2. ligy skupiny Morava jih mužský tým na horkou půdu rezervního mužstva SK Jihlava. Po slabším úvodu se tým z Vysočiny dostal na 3. příčku, hned za druhé Malenovice. Úvodní vzájemný souboj vyzněl v poměru 4:2 pro Čamlíky. Na jihlavském plastu budou favority domácí borci, ale zelenobílí tam jistě nejedou jen na výlet, a budou bojovat o všechny body a také možnost zaútočit na vedoucí pozici v průběžném pořadí soutěže. Začátek je plánován na 14:00.

Premiéra pod novou výsledkovou tabulí čeká v neděli 3.3. tým dorostu. V 11:00 bude vhozeno úvodní buly mezi hokejky hráčů pardubického Autoskla a domácího HBC Malenovice. Vedoucí tým východní skupiny extraligy dorostu zvítězil v prvním společném klání na domácím hřišti 10:2 a i v Malenovicích budou aspiranty na vítězství. Domácí i přes teoretické předpoklady nebudou chtít odevzdat svou kůži levně a určitě předvedou co nejlepší hru s co nejlepším výsledkem.

Ať už podporujete jakýkoli tým HBC Malenovice od přípravek až po muže, přijďte v neděli 3.3. v 11:00 fandit dorostencům proti Pardubicím!

Víkendový program:

Sobota 2.3.2019

2. liga muži, skupina Morava jih

14:00 SK Jihlava "B" - HBC Malenovice

Neděle 3.3.2019

Extraliga dorostu, divize východ

11:00 HBC Malenovice - Autosklo Pardubice