HBC Malenovice

Hokejbalový klub

LOPIK ARÉNA HOSTÍ TURNAJE NEJMENŠÍCH HOKEJBALISTŮ

20.3.2019

V neděli se poprvé v roce 2019 představí v ostrém turnaji nejmladší zástupci HBC Malenovice, a to rovnou v domácí Lopik aréně. Do Kyjova míří dorostenci a o den dříve hrají muži v Brně s rezervou Buldoků.

Po suverénním vítězství proti vedoucím Flyers vyráží v sobotu 23.3. A-tým do moravské metropole k souboji s posledními Bulldogs Brno B. Favorizovaní hosté zvítězili v domácím prostředí a předpokládá se, že přivezou i z horké brněnské půdy další tři body a udrží si naději na první příčku tabulky v případě dalšího zaváhání právě Flyers. Souboj začíná na hřišti v Novém Lískovci ve 14:00.

Bez svých dvou největších hvězd Honzy Brázdila a Ondry Hradila se představí extraligoví dorostenci v Kyjově. "Uvidíme co utkání přinese. Domácí v posledních zápasech ukazují, že se zlepšují a umí v zabojovat. Utkání bychom měli zvládnout, ale rozhodně nesmíme soupeře podcenit" předpovídá Adam Kovařík, trenér dorostenců. Souboj začne hodinu po poledni ve 13:00. Domácí oddíl HBC Malenovice hostí v Lopik aréně v neděli turnaje přeborů přípravek a minipřípravek. Začínající malenovičtí hokejbalisté se utkají se stejně starými dětmi z Ostravy-Poruby, Opavy, Karviné a slovenského Martina. Úvodní jarní turnaj přípravek začíná v 10:00 a těsně před polednem následuje turnaj minipřípravek.

Dorost slovy trenéra Adama Kovaříka poděkoval divákům a fanouškům za nedělní skvělou atmosféru, kteří se jistě následující neděli nenechají zahanbit a podpoří stejným způsobem i nejmenší hokejbalisty HBC Malenovice!