HBC Malenovice

Hokejbalový klub

POSLEDNÍ BŘEZNOVÝ VÍKEND HRAJÍ DOMA JEN MUŽI

28.3.2019

Jaro nám pomalu hlásí, že už je tady. Stromy začínají pučet, slunce svítí, ale přesto stále ještě chladný vzduch... Pro hokejbalisty není snad ideálnější počasí. O víkendu sehrají své ligové zápasy starší žáci a dorost venku a muži v Lopik aréně.

V sobotním souboji ligy starších žáků vyzve poslední tým tabulky HBC Hodonín nejlepší moravský celek HBC Malenovice. Domácí celek by pro favorizované malenovické hokejbalisty neměl být těžkým soupeřem a hosté si také nic, než vítězství za tři body nepřipouští. Závěrečný turnaj starších žáků je jasným a jediným cílem v právě probíhající sezóně. Utkání začíná v 11:00 na hokejbalovém hřišti v Hodoníně.
Extraliga dorostu má hlavní hrací den v neděli. Malenovičtí dorostenci vyráží tentokrát do Ostravy k utkání s místním klubem TJ Sokol Poruba. V letošních soubojích, jak na severu Moravy, tak i na zlínském předměstí zvítězili ostravané. Jestli ve třetím vzájemném souboji zvítězí i potřetí dorost Poruby nebo tentokrát urvou vítězství Čamlíci se dozvíme nejdříve dvě hodiny po úvodním buly, které bude vhozeno v 11:00.
Jediným víkendovým soubojem v domácí Lopik aréně bude druholigová bitva mužských A-týmů HBC Hodonín a domácími HBC Malenovice. Souboje těchto dvou týmů se vyznačují bojovným hokejbalem se spoustou osobních soubojů. Nedělní duel na jaře neporažených Malenovic a nevyzpytatelného Hodonína jistě přinese opět zajímavý hokejbal, který se divákům musí líbit, proto přijďte povzbudit a popohnat zelenobílé Čamlíky za dalším jarním vítězstvím v neděli 31.března ve 13:00 do malenovické Lopik arény.

Víkendový program:

Sobota 30.3.2019

Liga starších žáků 11:00 HBC Hodonín - HBC Malenovice

Neděle 31.3.2019

Extraliga dorostu - divize východ 11:00 TJ Sokol Poruba - HBC Malenovice 2.liga - skupina Morava Jih 13:00 HBC Malenovice - HBC Hodonín