HBC Malenovice

Hokejbalový klub

TURNAJ MLADŠÍCH ŽÁKŮ V LOPIK ARÉNĚ

5.4.2019

V dalším malenovickém hokejbalovém víkendu hrají v neděli mladší žáci na domácím hřišti turnaj severomoravského přeboru a tradičně dorostenci, kteří jedou do Svitav.
 
V pořadí již 6. turnaj Přeboru mladších žáků skupiny Morava sever se uskuteční v neděli 7.4.2019 v domácí Lopik aréně. Žáci HBC Malenovice přivítají již tradiční soupeře z Karviné, Poruby a Martina. V 10:00 sehrají zápas proti největšímu rivalovi HbK Karviná. Ihned po skončení nastoupí do duelu s TJ Sokol Poruba a v závěrečném utkání celého turnaje ve 14:00 vyzvou HBK Medokýš Martin. Samotný turnaj vypukne již v 9:00 střetnutím Martina s Porubou.
 
Svitavští Sršni jsou dalším soupeřem dorostenců HBC Malenovice v extralize dorostu divize východ. Hosté po prohře v Porubě ztratili šanci na postup na finálový turnaj, přesto chtějí sezónu dohrát důstojně a bojovat o body v každém dalším zápase a s každým soupeřem. Ve Svitavách - Lačnově se začíná v neděli v 11:00.
 
Malenovičtí hokejbalisté napříč celým spektrem od nejmenších až po muže předvádějí skvělé výkony, hru i výsledky. Přijďte podpořit tentokrát mladší žáky na domácí turnaj do Lopik arény v neděli 7.4.2019 od 9:00.