HBC Malenovice

Hokejbalový klub

VÍKEND VENKOVNÍCH ZÁPASŮ

10.4.2019

Věkově tři nejstarší kategorie HBC Malenovice se představí ve svých víkendových ligových zápasech. Starší žáci navštíví v sobotu Slovensko, konkrétně Martin. O den později se představí dorost v Brně a muži v Kyjově.
 
Mezinárodní souboj čeká v sobotu od 9:00 starší žáky. Bez ztráty bodu na čele tabulky Ligy starších žáků suverénní HBK Medokýš Martin vyzve druhý a zároveň nejlepší moravský celek HBC Malenovice. Teprve první souboj těchto soupeřů ukáže v jaké formě se nachází hostující tým a bude to i první ostrá příprava na vrchol sezóny, za kterým si tým vedený Adamem Kovaříkem jde.
 
Kouč Kovařík nebude zahálet ani v neděli. S dorostem vyrazí opačným směrem oproti sobotě, do sto kilometrů vzdáleného Brna k extraligovému duelu s tamními Bulldogs. Poslední vzájemné měření sil by dle postavení v tabulce mělo mít favorita na straně hostí, ale poslední výsledky naznačují, že může zvítězit kdokoli. Úvodní buly bude vhozeno v 11:30 na hřišti v Novém Lískovci.
 
Po volném víkendu hrají v neděli také muži na soupeřově hřišti. Jihomoravský HBK Kyjov hostí od 15:00 malenovický A-tým, který na jaře ztratil pouze jediný bod a vládne 2. lize skupině Morava jih. V tomto utkání jsou hosté favoritem a v případě vítězství si zajistí postup přímo do semifinále play off.
 
Některé týmy mají pomyslná vrátka do závěrečných bojů již uzavřená, jiné ještě bojují o co nejlepší umístění. Přesto fandíme a přejeme všem třem týmům, ať přivezou do Malenovic, co nejvíce bodů!
 

Víkendový program:

Sobota 13.4. Liga starších žáků - skupina Morava sever+jih
9:00 HBK Medokýš Martin - HBC MALENOVICE
 
Neděle 14.4. Extraliga dorostu - divize východ
11:30 HBK Bulldogs Brno - HBC Malenovice
 
2. liga - skupina Morava Jih
15:00 HBK Kyjov - HBC Malenovice