HBC Malenovice

Hokejbalový klub

NA VELIKONOČNÍ VÍKEND HRAJÍ TÉMĚŘ VŠECHNY KATEGORIE

18.4.2019

Velikonoční víkend proběhne ve znamení hokejbalu. HBC Malenovice představí až na starší žáky všechny své kategorie. V sobotu hraje turnaj přípravka a minipřípravka v Opavě a v neděli pak mladší žáci vyjíždí k turnaji do Poruby a v Lopik aréně sehrají svá utkání dorostenci a muži.

Čtyři týdny po domácím turnaji se naši nejmladší sportovci vydají na další turnaj Přeboru přípravek a minipřípravek do Opavy. V sobotu 20.4. od 10:00 se na tamním hřišti tradičně představí celkem 9 týmů obou kategorií.

V neděli pokračuje i série turnajů Přeboru mladších žáků tentokrát v Ostravě na hřišti TJ Sokol Poruba. Od 9:00 se tam opět po dvou týdnech střetnou krom domácích, i výběry Martina, Karviné a Malenovic.

Nedělní program v Lopik aréně začíná v 11:00 utkáním extraligy dorostu HBC Malenovice vs. HBC Enviform Třinec. Domácí se po dvou porážkách prosadili v Brně vítězstvím 5:2, tak lze očekávat bojovný výkon i v domácím prostředí podpořený skvělou diváckou kulisou.

Po skončení dorosteneckého souboje se jako poslední ukáže A-tým mužů proti HBC Flyers Jihlava. Od 14:00 se bude snažit odčinit porážku v prodloužení z posledního vystoupení v Kyjově. Kolik diváků přispěje svými hlasivkami k co nejlepšímu výkonu zelenobílých?

Fanoušci všech kategorií si o velikonočním víkendu mohou dosyta užít hokejbalového umění hráčů HBC Malenovice. Ať už vyrazí s těmi menšími na výlet nebo v neděli navštíví domácí stánek fandit starším hráčům.