HBC Malenovice

Hokejbalový klub

LOPIK ARÉNA UVIDÍ PĚT ZÁPASŮ

25.4.2019

Následující víkend bude Lopik aréna co do počtu zápasů doslova praskat ve švech. V sobotu se utkají starší žáci ve dvou utkáních se Slovanem Bratislava. V neděli stejná porce čeká dorostence s Heřmanovým Městcem a muži si své dva souboje rozdělí do obou dnů. V sobotu jedou do Přibyslavic a den po té hrají doma s rezervou Jihlavy.
 

HBC Malenovice hostí hned ve dvou zápasech HBT Slovan Bratislava, posledního ze tří slovenských účastníků Ligy starších žáků. Buly prvního klání bude vhozeno v 11:00 a druhého ve 13:30. Domácí nechtějí ponechat nic náhodě a nic, než zisk šesti bodů je nezajímá.
 

V neděli sehrají malenovičtí dorostenci v Extralize dorostu s Ježky z Heřmanova Městce jako starší žáci také dvě utkání. Už v 11:00 se uvedou dohrávkou 5. kola a ve 14:30, respektive hned po zápase mužů začne souboj 23. kola.
 

A-tým hrající poslední dva duely 2.ligy skupiny Morava jih vyjíždí v sobotu 27.4. k utkání na hřiště J.V.S.K. SLZA Přibyslavice. V 11:00 začne souboj o teoretickou naději na vítězství v základní části. V případě zisku tří bodů musí mužský tým spoléhat na co nejnižší bodový zisk Flyers Jihlava v Hodoníně a navíc v neděli zvítězit v domácím souboji s SK Jihlava "B". Začátek je naplánován na 13:00.
 

Fanoušky hokejbalistů HBC Malenovice čeká na domácím hřišti pět ostrých soubojů. Starší žáci a muži bojují o co nejvíce bodů, dorost pak o prestiž. Budou se v sobotu i v neděli zpívat vítězně chorály? Přijďte se přesvědčit o víkendu do Lopik arény!