HBC Malenovice

Hokejbalový klub

A-TÝM PO PROHŘE DEFINITIVNĚ DRUHÝ

30.4.2019

Sobotní utkání HBC Malenovice v Přibyslavicích dávalo mužům stále naději na vítězství v základní části 2. ligy skupiny Morava jih, ale pouze v případě zisku tří bodů.
 

Opět v oslabené sestavě nastoupili Malenovice do utkání aktivně, ale soupeř z první vážnější šance dal gól. Poté se podařilo vyrovnat díky důrazu před brankářem, kdy skóroval Eibensteiner po přihrávkách Huťky a Brázdila. Bojující domácí ale stihli do první přestávky vsítiti vedoucí gól. Při střelách od modré nepřálo štěstí, když jedna střela Skyby skončila na tyči a další střely těsně branku minuly.
 

Ve druhé třetině se podařilo ve 24. minutě vyrovnat v oslabení Janu Brázdilovi po individuální akci. O tři minuty později poslal hosty do vedení Nohal. V poslední minutě se podařilo skóre navýšit na dvougólový rozdíl Hrubošovi dal šest sekund před koncem třetiny.
 

Třetí třetina byla snad nejhorší v celé probíhající sezoně. Domácí čekali na chyby, a to se jim vyplatilo. Všechny chyby v brankovišti, obraně nebo rozehrávce využili. Na Polišenského bránu vystřelili pouze osmkrát a dokázali z toho vytěžit pět gólů! Malenovičtí po vyrovnání ještě dvakrát vedli zásluhou Nohala a Skyby, ale hráči Přibyslavic vždy vyrovnali a minutu a půl před koncem po šťastném odrazu od zadního mantinelu dali vítězný gól.
 

A-tým se tak po této porážce usadil na konečné 2. příčce 2. ligy skupiny Morava jih a i případné nedělní vítězství nad SK Jihlava B už nic neřeší.
 

J.V.S.K. SLZA PŘIBYSLAVICE - HBC MALENOVICE 7:6 (2:1,0:3,5:2)

Branky a asistence HBC Malenovice: 8. Eibensteiner (Huťka, Brázdil Jan), 24. Brázdil Jan (Skyba) SH, 27. Nohal (Skyba), 30. Hruboš (Vingárek) PP, 39. Nohal (Hruboš) PP, 41. Skyba (Hruboš, Eibensteiner) PP.
 

Vyloučení: 6:3, využití: 0:3, v oslabení: 1:1. Střely: 28:33. Rozhodčí: Hrazdíra.
 

Sestava HBC Malenovice: Polišenský (Zálešák) - Skyba, Mikl, Langer, Vingárek - Hruboš, Nohal, Machálek - Brázdil Jan, Eibensteiner, Huťka - Košatka.