HBC Malenovice

Hokejbalový klub

STARŠÍM ŽÁKŮM SE PŘÍLIŠ NEVEDLO

20.5.2019

Na začátku května měli starší žáci nabitý program. Na svátek práce vyzvali na domácím hřišti Kyjov, v sobotu vyrazili do Brna a v neděli do Karviné. Nutno podotkonout, že se jim vůbec nevedlo.

Středeční prvomájový souboj s Kyjovem byl na skóre vyrovnaný, ale hra nahoru dolů. V úvodu využili hosté přesilovku a malenovické to spíše nabudilo. Ještě do přestávky otočili skóre a ve druhé třetině měli více ze hry, jenže se nedokázali strwlecky prosadit a soupeř v posledních pěti minutách tvrdě trestal. Do třetí třetiny za stavu 2:4 vletěli domácí jako uragán a za dvě minuty bylo srovnáno. Vypadalo to na snadné vítězství, ale jak se rychle rozjeli, tak rychle skončili. Žádný ze soupeřů se už neprosadil a v nájezdech byl Kyjov šťastnější.

HBC Malenovice - HBK Kyjov 4:5 sn (2:1,0:3,2:0-0:0)

Branky a asistence HBC Malenovice: 9. Hink D. (Dlapa) PP, 11. Kalivoda (Hink M., Mozga), 31. Mišurec Petr (Kalivoda, Hink D.), 32. Kvapil (Kalivoda).

S pocitem jistého postupujícího týmu vyjela v sobotu družina Adama Kovaříka do Brna a zápas se i podle toho odehrával. Eagles byli od začátku lepším týmem a v poslední třetině udělili Malenovicím lekci z produktivity, kdy proměnili pět z deseti střeleckých pokusů.

HBK Eagles Brno - HBC Malenovice 7:2 (1:0,1:1,5:1)

Branky a asistence HBC Malenovice: 18. Vidlář (Dlapa), 34. Mišurec Petr (Kvapil).

Posledním soupeřem v nabitém týdenním programu starších žáků bylo družstvo HbK Karviná. Bez svého hlavního kouče se tým vydal na poslední výjezd základní části. Malenovičtí s Matějem Zámečníkem v brance byli celý zápas aktivnější a i přes to, že soupeře prestríleli 42:30, tak nakonec na severu Moravy prohráli 3:6.

HbK Karviná - HBC Malenovice 6:3 (2:1,3:0,1:2)

Branky a asistence HBC Malenovice: 15. Kalivoda (Mišurec Petr), 34. Mišurec Petr (Kalivoda), 40. Kalivoda (Hink D., Mišurec Petr).
Sestava HBC Malenovice: Chovančík, Zámečník - Kalivoda, Dlapa, Mozga - Mišurec Petr, Hink M., Hink D. - Kvapil, Vidlář, Hasíková - Olšina, Mišurec Patrik, Opavská.