HBC Malenovice

Hokejbalový klub

STARŠÍ ŽÁCI NA FINÁLOVÝ TURNAJ

28.5.2019

V pátek kolem druhé hodiny odpolední vyrazí výprava starších žáků HBC Malenovic na finálový turnaj do Prahy - Černošic společně s dalšími pěti soupeři z celé republiky.

Do konečné fáze turnaje se probojovalo celkem 6 týmů. Vítězové svých skupin Ligy starších žáků a dva týmy, které postoupily z kvalifikačního semifinálového turnaje. Systém turnaje rozdělil šest účastníků do dvou tříčlenných skupin. Ve skupině s Malenovicemi se objeví Svítkov a Kladno a druhou skupinu tvoří Rakovník, Plzeň a Heřmanův Městec. Z každé skupiny postupují první dva týmy do semifinále a třetí týmy si to v neděli rozdají o 5. místo.

Malenovice se v sobotu 1.6. od 14:00 utkají s Kladnem a od 18:00 se Svítkovem. Pokud chtějí Čamlíci pomýšlet na nejvyšší příčky, musí v sobotu skončit nejhůře na druhé příčce své skupiny.

Co nám k finálovému turnaji řekl hlavní lodivod týmu Adam Kovařík? "Sezóna se vyvíjela tak, že jsme již po pár zápasech začali pokukovat přímo po finálovém turnaji. Teď nás čeká nelehký úkol. Dopředu říkám, že chceme vyhrát první zápas, pak druhý zápas a tak dále a tak dále. Takže držte nám palce, štěstí a podporu budeme potřebovat jako sůl."