HBC Malenovice

Hokejbalový klub

ZÁVĚREČNÝ TURNAJ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

6.6.2019

Na závěrečný turnaj sezóny vyrazili mladší žáci už s jistotou třetího místa do Karviné. Tým odcestoval do moravskoslezského kraje s hodně okleštěnou sestavou. Někteří hráči byli na finálovém turnaji starších žáků a jiným nejeli z důvodu zranění, či nemoci.

HBC Malenovice - TJ Sokol Poruba 8:6 (6:1,2:5)

Už v 9:00 hodin Malenovice nastoupily proti Porubě. Hned od začátku zabraly útočné pásmo a začaly proměňovat šance. Díky pětigólovému rozdílu mírně polevili a Poruba ve druhé půli snížila na konečných 8:6. Tým Malenovic si odnesl poslední vítězné body z letošní sezóny.

HBC Malenovice - HBK Medokýš Martin 1:16 (0:7,1:9)

Po dvouzápasové pauze ve velkém vedru hráči Malenovic nastoupili proti Medokýši, který obhájil první místo. Zápas se přeléval ze strany na stranu, ale Martin dokázal proměňovat téměř všechny své šance. Malenovice až v samém závěru vstřelili jediný gól.

HBC Malenovice - HbK Karviná 1:10 (1:3,0:7)

Poslední zápas sezóny začal pro Čamlíky nadějně. Podařilo se jim vstřelit první gól, ale nakonec byl také poslední. Proti byl opět karvinský gólman, který podal vynikající výkon a obdržel ocenění nejlepší brankář soutěže. Několik pěkných akcí končilo právě v jeho výstroji.

Sestava Malenovic (turnaj Karviná): Viktor Šrajer - Tomáš Směja, Kristýna Gajdošíková, Jakub Mozga, Tomáš Řehánek - Tobiáš Brázdil, Vojtěch Šrajer, Simona Minarčíková, Ondřej Vích, Matyáš Urbánek, Jakub Žemla, Oldřich Bár ml.

Po turnaji bylo vyhlášeno pořadí týmů a oceněni nejlepší hráči sezóny. Vítězství v Přeboru mladších žáků obhájili hráči slovenského Martina před Karvinou, Malenovicemi a Porubou.

Nejlepším obráncem sezóny byl vyhlášen jeden z nejmladších hokejbalistů celé soutěže, malenovický Jakub Ivan Mozga.

Nelepším hráčem sezóny za HBC Malenovice byl zvolen univerzál Vojtěch Šrajer.

Hodnocení trenéra Jana Brázdila: "Sezónu musím hodnotit pozitivně. Tým velmi dobře spolupracoval. Tréninky probíhaly bez komplikací. Zkušení hráči opírali svůj výkon převážně od fyzické kondice, ti méně zkušení zase o velkou bojovnost. Zmínit musím i dívky. Některé nastupují pravidelně, jiné se do týmu pomalu zapracovávají. Skvělým dojmem působili a nejmilejším překvapením byli kluci z přípravky a minipřípravky. Vidím v nich velký potenciál. Pokud naše hráče budou podporovat rodiče aspoň tak, jako náš tým vždy povzbuzují a podporují při turnajích, bude to skvělé. Tím jim velmi děkuji a těším se na další spolupráci u mladších žáků v nadcházející sezóně. Taky za celý tým děkujeme organizátorům turnajů na celém severu Moravy. A největší dík patří celému týmu a členům HBC Malenovice."