HBC Malenovice

Hokejbalový klub

MARTIN NA ÚVOD ROZSTŘÍLEL STARŠÍ ŽÁKY

10.9.2019

V neděli ve 14:00 se pro starší žáky HBC Malenovice roztočil kolotoč zápasů základní části Ligy starších žáků dvojzápasem se slovenským Martinem, a to doslova. Byl to výběr těch největších hráčů co v Martině a nejbližším okolí hosté našli.

Začátek prvního zápasu vypadal slibně a velmi vyrovnaně. Slovenskému týmu se podařilo vstřelit branku až v čase 5:51. Do konce třetiny Medokýš odskočil o čtyři góly. Ve druhé části soupeř zmírnil tempo a skóroval "pouze" třikrát. V poslední třetině se na začátku podařilo skórovat i domácím. O první a vlastně jedinou branku se postaral Brázdil po přihrávce Směji. Po té Medokýš roztočil kolotoč a ještě sedmi trefami navýšil skóre na 14:1 ve svůj prospěch.

HBC Malenovice - HBK Medokýš Martin 1:14 (0:4,0:3,1:7)

Branka a nahrávka HBC Malenovice: Brázdil T. (Směja T.) Střely na bránu: 16:46

Ve druhém zápase Martinu trvalo pouze 10 vteřin a už se jejich útočníci trefili za Zámečníkova záda. Od úvodní branky se dá konstatovat, že druhý vzájemný souboj byl kopií toho prvního. Domácímu kouči už nepomohly ani změny v sestavě. Skórovat se Čamlíkům podařilo jednou ve druhé třetině, když se trefil Žemla. Tentokrát bylo skóre o jeden gól k domácím příznivější - 1:13.

HBC Malenovice - HBK Medokýš Martin 1:13 (0:4,1:5,0:4)

Branka a nahrávka HBC Malenovice: Žemla (Lebánek, Mozga V.) Střely: 15:55

Trenér Jan Brázdil: "Martin je velmi silný tým. Po omlazení kádru jsem nečekal zázraky, je třeba na sobě nadále makat a zlepšovat se, ale mladí hráči jsou snaživí a mají dobře našlápnuto do hokejbalové budoucnosti."

Sestava HBC Malenovice: Zámečník - V. Mozga, Směja, Rafaj, Leánek, Chrastinová - Bár, Žemla, Voj. Šrajer - Vidlář, T. Brázdil, Hasíková - Olšina, Minarčíková, Řehánek.