HBC Malenovice

Hokejbalový klub

BÉČKO ZAČALO VE 2.LIZE VÍTĚZNĚ

27.9.2019

Mužské týmy začaly sezonu výjezdy na hřiště soupeřů. B-tým nově založený pro 2. ligu vyrážel do Přibyslavic. Nelehký soupeř na úvod.

Tým složený převážně mladých hráčů věkově spadající ještě do juniorky se do zápasu pustil bez bázně a hned si vynutil tlak v prvních minutách. První třetina byla vyrovnaná, ale optickou převahu měli hosté, jenže své šance spálil Hradil, Rychlík i kapitán Nohal.

Druhá část hry přinesla zlepšení od Přibyslavic a hosté se dostávali do do nebezpečných situací. Domácí nakonec otevřeli skóre jako první, a když krátce na to přidali druhou branku vypadalo to s hosty zle nedobře.

Do třetí třetiny se však hosté zvedli a pět minut po začátku snížil Eibensteiner, když ho z poza brány našel Hradil. Další střídání druhé formace znamenalo vyrovnání. Dorostenecký kapitán Kalivoda přesným lobem našel volného Hradila, který domácího brankáře doslova vykoupal a srovnal na 2:2. Perfektní výkon zaznamenal brankář Polišenský, který šest vteřin před koncem základní hrací doby zachránil malenovické "béčko" svým přesným zákrokem v obrovské šanci domácích.

Do prodloužení vlétl jako urágán Nohál, obešel dva soupeře a kličkou do forhandu rozhodl po 26 vteřinách prodloužení a přisoudil Čamlíkům bod navíc.

J.V.S.K. SLZA PŘIBYSLAVICE - HBC MALENOVICE 2:3p (0:0,2:0,0:2-0:1)

Branky a nahrávky HBC Malenovice:36. Eibensteiner (Hradil), 38. Hradil (Kalivoda), 46. Nohal (Mikl).

Sestava HBC Malenovice:Polišenský (Opavský) - Mikl F., Svoboda, Kovařík, Kalivoda - Huťka, Nohál, Heralt - Hradil, Eibensteiner, Rychlík.