HBC Malenovice

Hokejbalový klub

LOPIK ARÉNA PLNÁ PREMIÉR

27.9.2019

V sobotu na svatého Václava se v Lopik aréně uskuteční turnaj žen v minihokejbale. Hned po skončení akce se představí doma Béčko a mladší žáci hrají v Opavě. Nedělní program je také nabitý. Před úvodním prvoligovým zápasem A-týmu Malenovic na domácí půdě bude dohráno 1. kolo MHbL. Dorost vyráží na výlet do Prahy a přípravky do Třince.

Poprvé od svého vzniku se pod Sokolovnou představí domácí ženský hokejbalový tým. Mimo domácího výběru představí také ženy Skalice, dva týmy přijedou z Kyjova a po jednom ze Sudoměřic a Pardubic. Turnaj v minihokejbale, počet hráček do pole 3 + 1, dvě hřiště 26 x 14 metrů. To je výčet základních rozdílů proti standardnímu hokejbalu. Akce podpořená Úsekem rozvoje hokejbalu na Moravě startuje již v 8:00.

Domácí premiéra čeká i B-tým. Po překvapivém vítězství v Přibyslavicích, přivítá malenovická rezerva brněnské béčko Bulldogs. Začátek utkání je naplánován na 15:00.

Mladší žáci vyráží na svůj první turnaj v sezóně do Opavy. Od 8:00 se utkají postupně s Třincem, Opavou, Karvinou a Martinem.

Nedělní hokejbalový "rozjezd" v Lopik aréně obstarají dvě dohrávky Malenovické hokejbalové ligy. V 9:30 vyzvou Tečovice loňského finalistu Rivermen a o dvě hodiny později Stator letošního nováčka ligy - Bulls.

Vrcholem víkendu bude další premiérové utkání na domácí půdě. A-tým vyzve ve 14:30 HC Jestřábi Přelouč ve svém druhém vystoupení v 1. lize. Po porážce v Jihlavě se Čamlíci budou chtít vytáhnout a urvat vítězství za tři body.

Na výlet do Prahy, konkrétně na Palmovku míří dosud suverénní extraligový dorost, kde se střetne od 13:30 s Hostivaří. Udrží neporazitelnost a přiveze i z prvního venkovního utkání body?

Druhý turnaj přípravek se uskuteční na hřišti Třince. Malé hokejbalisty Malenovic čeká od 9:00 hned šest soupeřů. Mimo domácího Třince i Přerov, Opava, Karviná, Poruba a Martin.

Víkendový program:

Sobota 28.9.2019

Ženy (Lopik aréna)
8:00 Turnaj žen v minihokejbale

2. liga - skupina Morava jih (Lopik aréna)
15:00 HBC MALENOVICE "B" - HBC BULLDOGS BRNO "B"

Přebor mladších žáků - Morava sever (Opava)
8:00 Turnaj Opava

Neděle 29.9.2019

MHbL (Lopik aréna)
9:30 Tečovice - Rivermen
11:30 Stator - Bulls

1. liga (Lopik aréna)
14:30 HBC MALENOVICE "A" - HC JESTŘÁBI PŘELOUČ

Extraliga dorostu - divize východ (Palmovka)
13:30 HBC HOSTIVAŘ - HBC MALENOVICE

Přebor přípravek - Morava sever (Třinec)
9:00 Turnaj Třinec