HBC Malenovice

Hokejbalový klub

MLADŠÍ ŽÁCI NA ÚVOD V OPAVĚ

4.10.2019

Mladší žáci HBC Malenovice začali sezonu v Opavě. Turnaje začínají oproti loňské sezóně hodinu dříve a účastní se nově 5 týmů. Oproti loňsku nehraje Poruba, ale k tradičním účastníkům z Matina, Karviné a Malenovic, se nově přidala Opava a Třinec.

HBC ENVIFORM Třinec - HBC Malenovice 0:11 (0:5,0:6), střely 7:15

Čamlíci vstoupili do sezóny poměrně jednoduchou výhrou nad Třincem. Bylo vidět, že soupeř je v soutěži nováčkem a podle toho vypadalo i závěrečné skóre na výsledkové tabuli.

SHC Opava - HBC Malenovice 0:4 (0:2,0:2), střely 11:15

Druhý zápas, druhý nováček v podobě domácí Opavy. Tento soupeř přesto sliboval vyrovnanější bitvu. Od začátku ale držely otěže Malenovice s výborným Oldou Bárem v bráně, který udržel už druhou nulu.

HBC Malenovice - HbK Karviná 1:2 (0:2,1:0), střely 13:14

Tradiční souboj proti Karviné byl zajímavý od začátku až do konce jak je zvykem. V první půli Karviná vsítila dva góly, na které Malenovice reagovaly až v závěru střetnutí. Už ani minutová powerplay ale Čamlíkům k vyrovnání nepomohla.

HBC Malenovice – HBK Medokýš Martin 0:9 (0:5,0:4), střely 9:21

Poslední soupeř Martin ač v šesti lidech v poli a gólmanem, hrál suverénně. Přesněji řečeno to bylo one-man-show jednoho hráče. O hlavu vyšší matador byl u všech gólů, a když občas vystřídal, tak i Čamlíci se dostali do útoku, ovšem bez gólového zakončení.

"Po prvním turnaji bych se nechtěl pouštět do nějakého hodnocení. Jednoduše řečeno jsme ho zvládli, ale máme před sebou stále spoustu práce." uvedl trenér Jan Brázdil.

Sestava HBC Malenovice: Bár - Gajdošíková, Opavská, Mozga - Vidlář, Brázdil, Jurášek - Vích, Urbánek, Minarčíková.