HBC Malenovice

Hokejbalový klub

ÁČKO JEDE Z RAKOVNÍKA BEZ BODŮ

13.10.2019

K utkání do Rakovníka odjel první tým mužů díky velké marodce v hodně okleštěné sestavě. Zatímco domácí nastoupili v kompletní sestavě včetně posil z extraligy v čele s Schnaubeltem, který byl jednoznačně nejlepší hráč domácích.

První třetina byla z pohledu malenovických špatná. Po chybě obrany inkasovali hned v první minutě. Poté je Rakovník přehrával a jen díky Zálešákovi v bráně to bylo jen 1:0.

Ve druhé třetině se hosté dostali do hry a byli aktivnější, měli spoustu přesilovek, které ale nevyužili. Vyrovnání přišlo po pohotové střele Šimíčka po buly. Domácí se vrátili do vedení, když využili přesilovku.

Ve třetí třetině díky nedisciplinovasti domácího Tvarůžka hráli Čamlíci dlouhou přesilovku, která se následně zdvojnásobila a po spolupráci Šimíček - Huťka bylo vyrovnáno. V poslední minutě hráli domácí přesilovku a opět ji využili, když 31 sekund před koncem se šťastně trefil od modré Schnaubelt. Čtvrtý gól domácí přidali při powerplay.

V oslabené sestavě Malenovice odehrály vyrovnané utkání, kdy si bod zasloužili, ale domácí byli efektivnější v přesilovkách.

HBC RAKOVNÍK - HBC MALENOVICE 4:2 (1:0,1:1,2:1)

Branky a nahrávky: 1. Schnaubelt (Šíma), 28. Sýkora (Tvarůžek M., Tvarůžek O.), 45. Schnaubelt (Kovářík, Šíma), 45. Sýkora (Šíma, Schnaubelt) - 22. Šimíček (Eibensteiner), 39. Huťka (Šimíček)
Sestava HBC Malenovice: Zálešák - Skyba, Vingárek, Novák, Černý - Brázdil M., Brázdil J., Ševčík - Šimíček, Huťka, Eibensteiner.