HBC Malenovice

Hokejbalový klub

MLADŠÍ ŽÁCI HRÁLI V TŘINCI

3.11.2019

V sobotu 26.10. byl Třinec dějištěm už 3. turnaje Přeboru mladších žáků skupiny Morava sever. Malenovickému týmu nastaly při cestě do Třince neočekávané problémy. Jeden z vozů vypověděl službu, tak k turnaji dorazilo pouze 5 hráčů a brankář. Dle propozic je tento počet hráčů neodpovídající a tak k tomu přistoupil i trenér Karviné, který nesouhlasil s nastoupením Malenovic do turnaje. Nicméně s Třinec a Opava vyšly Čamlíkům vstříc a  s Martinem dohrají utkání při domácím turnaji.

HBC ENVIFORM TŘINEC - HBC MALENOVICE 0:5 (0:2,0:3), střely 20:30

Po dlouhé sérii diskuzí nakonec Malenovice nastoupili proti domácímu Třinci. Malenovičtí se od začátku i v pěti tlačili neustále dopředu. Třinec dobře bránil prostor před vlastní bránou, a tak se hosté jen těžce dostávali k dorážkám. Do pauzy se to nakonec dvakrát Čamlíkům podařilo. Ve druhé půli Malenovice pokračovaly v náporu, přidaly další góly a bylo hotovo. Ani jedna z dvaceti střel Třince se nedostala za záda gólmana Bára.

SHC OPAVA - HBC MALENOVICE 2:7 (1:3,1:4), střely 12:19

Po kratší pauze se Čamlíci vrhli na Opavu. Ve čtvrté minutě už vedli 3:0 a to díky hattricku Viktora Šrajera. Ke konci první části ještě Opava snížila na rozdíl dvou branek. I když soupeř ještě jednou ve druhé půli skóroval, tak zbytek zápasu byl plně pod kontrolou hráčů Malenovic. Dalšími góly navýšili skóre až na konečných 2:7.

Trenér Jan Brázdil k turnaji: "Do poslední chvíle jsem doufal, že zbytek týmu dorazí. Bohužel situace byla tak koplikovaná, že jsme museli řešit odehrání turnaje. Nakonec to dopadlo dvěma výhrami v oslabené sestavě. Tím musím všechny hráče, co se podíleli na hře pochválit za super výkon. Zápas s Karvinou bude řešit ligová komise. Snad si ten zápas ještě zahrajeme."

Sestava HBC Malenovice: Bár - T. Brázdil, Vidlář, Jurášek, Vik. Šrajer, J. Mozga.