HBC Malenovice

Hokejbalový klub

TÝMY PŘÍPRAVEK ZAKONČÍ PODZIMNÍ ČÁST TURNAJI V MALENOVICÍCH

23.11.2018

Malenovické hokejbalové týmy starších žáků, přípravek a minipřípravek čekají poslední utkání podzimní části, pouze dorost má před sebou ještě dva víkendy.

Na hokejbalovém hřišti v Kyjově odehrají v sobotu, měsíc před Štědrým dnem, svůj poslední podzimní duel starší žáci. V 10 hodin nastoupí proti domácímu HbK o veledůležité body. V případě porážky se oba soupeři bodově srovnají, pokud si ovšem Malenovice odvezou jakýkoli počet bodů, přezimují na druhé příčce, což by do jarních bojů byla skvělá startovní pozice za sezónním cílem - závěrečným finálovým turnajem.

V neděli 25.11. vyráží dorostenci HBC Malenovice k předposlednímu kolu extraligy dorostu před zimní přestávkou do Třince. Domácí Enviform v prvním souboji v Lopik aréně prohrál 2:4. Navíc tabulkové předpoklady lehce favorizují Čamlíky, ale až samotný zápas rozhodne, který tým si bodově polepší. Úvodní buly bude vhozeno o dvě hodiny později proti původnímu rozpisu, ve 13:30.

Poslední letošní soutěžní akcí na malenovickém hokejbalovém hřišti bude v neděli turnaj přípravek a minipřípravek přeboru skupiny Morava sever. V obou kategoriích se kromě domácího týmu představí slovenský HBK Medokýš Martin, z Moravskoslezského kraje HBK Karviná, SHC Opava, v přípravce pak TJ Sokol Poruba a v turnaji minipřípravek jihomoravský HBK Bulldogs Brno. Přípravky otevřou hrací den prvními duely v 10:00, minipřípravky pak navazují na své starší spoluhráče od 11:40. Po skončení turnaje čeká na malé hráče oficiální zakončení podzimní části. Na závěr hracího dne se na hřišti ještě objeví hráči malenovické mikropřípravky, aby si vyzkoušeli hokejbal na ostro a připravili se na jarní část turnajů minipřípravek a mikropřípravek.

Víkendový program HBC Malenovice:

Sobota 24.11.

Liga starších žáků

10:00 HbK Kyjov - HBC Malenovice

Neděle 25.11.

Extraliga dorostu

13:30 Enviform Třinec - HBC Malenovice

Přebor přípravek - turnaj Malenovice

10:00, 10:20, 10:40, 11:00, 11:20

Přebor minipřípravek - turnaj Malenovice

11:40, 12:00, 12:20, 12:40, 13:00