HBC Malenovice

Hokejbalový klub

BÉČKO SI PŘIVEZLO Z BRNA DESÍTKU

3.11.2019

B-tým Malenovic měl v neděli na programu odvetu s "béčkem" Brna. Odjížděl s vidinou vrátit Buldokům porážku 5:6 z domácího hřiště.

Od úvodního buly to nevypadalo, že by plán Malenovice splnily. Domácí byli aktivnější a Josef Opavský se musel pořádně činit. Pochytal všechny pokusy brněnských až do 13. minuty, kdy byl poprvé překonán. Úvodní část tak skončila 1:0.

Druhá třetina byla vyrovnanější. Hrálo se nahoru dolů. Přesto se z gólu radovali opět Buldoci, když ve 22. minutě zvýšili na 2:0. V tu chvíli se osmělili i hosté. Po dvou minutách snižoval po ose Svozil - Heralt Bohuslav Huťka.  Za dalších 5 minut vyrovnal po krásném pasu Jana Brázdila David Ševčík. Malenovice byli v té chvíli o něco lepší, ale padající rosa je na plastu začala pořádně brzdit.

Poslední třetina to jen potvrdila. S kluzkým povrchem se Čamlíci nebyli schopni vyrovnat a domácí toho náležitě využili. V prvních pěti minutách se hosté ještě snažili, ale byli více na zemi, než na nohou. Ve 35. minutě už kapitulovali a začal domácí kolotoč. Do 44. minuty nasázeli 8 gólů a bylo doslova vymalováno.

Odeveta se Malenovicím nevydařila. Nesprávné obutí na nevyzpytatelném plastovém povrchu je dovedlo k dvouciferné porážce.

Hrající trenér David Ševčík: "První třetina se nám vůbec nevyvedla, když se nám nedařilo dostávat míčky z našeho obraného pásma a vepředu jsme si taky nic moc nevytvořili. Jen díky skvělým zákrokům našeho gólmana jsme inkasovali pouze jedenkrát. Do druhé třetiny jsme vstoupili s lepším pohybem a zjednodušenou hrou. Srovnali jsme skóre a krok s domácími. Nicméně ve 3.třetině nastal totální výbuch a vypadalo to, že ani nejsme na hřišti. Podali jsme otřesný výkon a zaslouženě odjížděli s výpraskem. Do příštího zápasu musíme nastoupit s úplně jiným přístupem."

HBC BULLDOGS BRNO B - HBC MALENOVICE B 10:2 (1:0,1:2,8:0)

Branky a nahrávky HBC Malenovice: 24. Huťka (Heralt, Svozil), 29. Ševčík (Brázdil Jan).

Sestava HBC Malenovice: Opavský (43. Polišenský) - Brázdil Jiří, Mikl M., Svoboda, Mikl F., Vingárek - Ševčík,  Brázdil Jan, Brázdil M. - Heralt, Svozil, Huťka - Rychlík, Eibensteiner, Lečbych.