HBC Malenovice

Hokejbalový klub

BÉČKO POTRÁPILO VEDOUCÍ HODONÍN

4.11.2019

Malenovický B-tým vyrážel v sobotu k odvetnému zápasu do Hodonína, jenž vede průběžné pořadí 2. ligy skupiny Morava jih.

Tradičně hodně mladá sestava vedena hrajícím koučem Kovaříkem se do zápasu pustila bez bázně. Po menším tlaku domácích dvakrát udeřil dorostenecký nahrávač Cunda, jemuž v první případě asistoval Heralt a ve druhém Machálek.

Do druhé části vstoupili lépe domácí když po zmatcích v hostující obraně otočili na 3:2. Hosté zkonsolidovali řady a v zápětí srovnal po Mramorenského akci Huťka přesnou dorážkou na brankovišti. Netrvalo ani dvacet vteřin a Cunda dokončil hattrick další dorážkou z předbrankového prostoru. Domácí měnili brankáře a bleskově srovanali, když Rapant propálil Polišenského mezi betony. Následně musel Polišenský čelit další kanonádě, ale opět dokázal, že svůj tým dokáže podržet. Když neuspěli domácí, přišla hostům vhod přesilovka. Kovařík udržel útočné pásmo, přistrčil Machálkovi a ten prostřelil zmatek před brankou - 4:5.

Po bláznivé druhé části přišla opatrná třetí třetina, která se nesla ve vyrovnaném duchu. V posledních šesti minutách se hosté poroučeli po podivných faulech třikrát v řadě na trestnou lavici a domácí dokázali 40 vteřin před konce otočit výsledek na konečných 6:5. Ani závěrečná powerplay a obrovská šance Machálka už s výsledkem nic neudělala a hosté velmi nezaslouženě odjížděli z Hodonína bez bodu.

HBC HODONÍN - HBC MALENOVICE B 6:5 (0:2,4:3,2:0)

Branky a nahrávky HBC Malenovice: Cunda (Heralt), Cunda (Machálek), Huťka (Mramorensky, Eibensteiner), Cunda (Černý), Machálek (Kovařík).

Sestava HBC Malenovice: Polišenský (Opavský) - Kalivoda, Kovařík, Mikl F., Mikl M., Černý, Svoboda - Heralt, Cunda, Machálek - Brázdil M., Lečbych, Rychlík - Huťka, Eibensteiner, Mramorenský.