HBC Malenovice

Hokejbalový klub

DEBAKL MALENOVIC V SUCHDOLE

11.11.2019

Velmi těžký víkend čekal první tým mužů HBC Malenovice. V sobotu vyrazili na dlouhou cestu do Jižních Čech k vedoucímu týmu 1. ligy SK Suchdol nad Lužnicí.

Malenovice se dvěma obrannými a třemi útočnými řadami se nestihly ještě ani rozhlédnout po velkém Suchdolském hřišti a už prohrávaly 0:2. Špatné pokrytí hráčů před Ternovou bránou hosty pořádně rozhodilo. Od třetího gólu nastal v obraně chaos, který pokračoval až do konce zápasu. Nikomu se nic nedařilo, naopak Suchdol si rychlým pohybem a přihrávkama vytvářel přečíslení, ze kterého padl buď gól nebo akci zázračně vychytal Terna, který byl celý zápas pod palbou. Domácí si proti Čamlíkům otevřeli doslova střelnici. Inkasovali pouze z holí Hruboše a Havlíka, sami skórovali čtrnáctkrát.

V neděli se tým přesouvá do Prachatic, kde se pokusí spravit si renomé v dalším zápase 1. ligy s domácím HBC Prachatice.

SK SUCHDOL NAD LUŽNICÍ - HBC MALENOVICE 14:2 (5:0,4:1,5:1)

Branky a nahrávky HBC Malenovice: 25. Hruboš (Novák), 45. Havlík (Hruboš).

Sestava HBC Malenovice: Terna - Novák, Mikl F., Černý, Vingárek - Hladký, Havlík, Hruboš - Machálek, Eibensteiner, Huťka - Ševčík, Brázdil Jan, Brázdil M.