HBC Malenovice

Hokejbalový klub

OSLABENÉ ÁČKO PADLO I V NEDĚLI

12.11.2019

Po sobotním debaklu v Suchdole zamířili malenovičtí hokejbalisté do Prachatic, které v sobotu porazily Přelouč 6:1 a je pasovalo do role favorita nedělního duelu.

 Malenovice hrající na dvě pětky se ku překvapení všech ujaly už ve 4. minutě vedení Martinem Brázdilem, který záhy po opuštění trestné lavice otevřel skóre. O minutu později dokonce zvýšil Nohál na 2:0 a pro hosty to vypadalo nadějně. Jenže v 7. domácí snížili a dostali se do hry. Dvě a půlminuty před první přestávkou vyrovnali a do kabin se šlo za nerozhodného stavu.

Druhou třetinu ovládali hráči Prachatic, ale Zálešák v brance hostí doslova zamknul svou klec, byl nepřekonatelný. Zato Malenovice vytěžili z minima maximum, když se z ojedinělé akce dostali zásluhou Hruboše znovu do vedení.

Závěrečná část se Čamlíkům vůbec nevydařila. Neuplynuly ani dvě minuty a Prachatice po dvou chybách hostující obrany otočili během 18 vteřin na 4:3. Ve 37. minutě sice vyrovnal Huťka, ovšem ve 40. domácí opět strhli vedení na svou stranu. Pak Malenovice dostali výhodu dvou přesilových her, ale ani jednu k vyrovnání nevyužili a navíc inkasovali na konečných 4:6.

HBC Prachatice - HBC Malenovice 6:4 (2:2,0:1,4:1)

Branky a nahrávky HBC Malenovice: 4. Brázdil M., 5. Nohál (Hruboš), 21. Hruboš (Huťka), 37. Huťka (Nohál, Hruboš).

Sestava HBC Malenovice: Zálešák - Novák, Mikl, Vingárek, Machálek - Hruboš,  Nohál, Huťka - Ševčík, Brázdil Jan, Brázdil M. - Eibensteiner.