HBC Malenovice

Hokejbalový klub

PODZIMNÍ ČÁST ZAKONČILI MLADŠÍ ŽÁCI V KARVINÉ

12.11.2019

V neděli 10.11. se v Karviné odehrál poslední turnaj podzimní části Přeboru mladších žáků. Kromě tradiční porce čtyř zápasů dohrávali Malenovice odložené utkání s Karvinou z turnaje v Třinci.

HBC MALENOVICE – HbK KARVINÁ 4:1 (3:1,1:0), střely 14:14

 Malenovičtí se vrhli do zápasu jak hladoví vlci. Už v páté minutě vedli 3:0. Do konce první půlky Karviná snížila, ale to bylo z její strany vše. Ve druhé části Malenovice vstřelili gól na 4:1 a vysledek si už pohlídali.

HBC MALENOVICE – HBK MEDOKÝŠ MARTIN 1:7 (1:3,0:4), střely 7:17

Proti Medokýši si Čamlíci chtěli pohlídat jejich nejproduktivnějšího hráče, ale to se vůbec nedařilo. Inkasovali hned sedmkrát. Navíc se dostali pouze k sedmi střelám a jen jednou překonali brankáře Martina, tak odešli poraženi.

HBC ENVIFORM TŘINEC - HBC MALENOVICE 0:6 (0:3,0:3), střely 2:11

Třinec, jeden ze dvou nováčků přeboru, byl třetím soupeřem Malenovic na turnaji. Čamlíci si v poklidném zápase dokráčeli pro jasné vítězství 6:0, kdy si rozdělili branky po třech do obou poločasů.

SHC OPAVA - HBC MALENOVICE  3:7 (1:2,2:5), střely 8:14

Opavští se ukázali jako vyrovnanější soupeř. Až za stavu 3:3 ve druhé půli se Čamlíci vzchopili a potvrdili roli favorita, kdyz v závěru nastříleli soupeři ještě čtyři góly.

HBC MALENOVICE – HbK KARVINÁ 4:1 (2:1,2:0), střely 9:9

Na závěr byla na programu ještě dohrávka zápasu z turnaje v Třinci s domácí Karvinou. Zápas byl střelecky vyrovnaný, ale gólově se stejně jako v prním zápase lépe prosazovali hráči Malenovic a i v odvetě vyhráli 4:1.

"Podzimní část máme za sebou. Po slabším startu do sezóny, kdy jsme se potřebovali pořádně sehrát, se nám v posledních turnajích daří. Nejen výsledkově, ale hlavně herně. Tým drží pohromadě, bojuje jeden za druhého. Hezký je i pohled na tabulku, což ale není až tak důležité. Sami hráči mají z druhého místa radost, a i to je motivuje k lepším výkonům nejen v zápasech, ale hlavně při tréninku." uvedl trenér Jan Brázdil.

Sestava HBC Malenovice: Bár - Gajdošíková, Řehánek, Mozga - Vidlář, Brázdil, Jurášek, Minarčíková, Opavská, Šrajer, Vích, Urbánek.